Get Adobe Flash player

Witamy na naszej nowej, zaktualizowanej stronie WWW,

którą ciągle jeszcze uzupełniamy. Cieszymy się bardzo, że Towarzystwo nasze, po długiej przerwie, spowodowanej wydarzeniami losowymi, może ponownie zaistnieć w sieci i zapewnić bieżącą aktualizację informacji o Stowarzyszeniu i przedsięwzięciach, którymi zajmujemy się.

Prosimy o cierpliwość, gdyż pełne uruchomienie tej strony wymaga jeszcze dopracowania i wprowadzenia wielu danych.

Planujemy do dnia 30 listopada br. uzupełnić większość informacji zamieszczonych na stronie. Chcielibyśmy, żeby ten dzień, w którym odbędzie się Walne Zebranie Członków TPMKD, stał się datą graniczną kończącą etap porządkowania wszystkich spraw związanych z organizacją pracy Towarzystwa, sprawami członkowskimi, wprowadzeniem niezbędnych poprawek do statutu oraz podjęciem nowych wyzwań.

Pragniemy, żeby nasza witryna stała się dla członków i sympatyków TPMKD rodzajem domowego portalu, dzięki któremu będziemy mogli buszować po internecie wolni od agresji anonimowych dyskutantów, wolni od chamstwa, które dominuje w sieci i coraz częściej przenosi się do naszej codzienności. Planujemy w niedalekiej przyszłości uruchomienie platformy dyskusji o sprawach naszego Miasteczka, dyskusji poważnej, konstruktywnej i pożytecznej w każdym aspekcie.

logo

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ
m. KAZIMIERZA DOLNEGO

24-120 Kazimierz Dolny,
Małachowskiego 5b,
tel. 81/8810 329

Dane KRS: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ MIASTA KAZIMIERZA DOLNEGO

____________________________
____________________________
____________________________